Ewa Farna navštívila Kolín

31. října 2010 v 16:09 | Kerminka |  Novinky
V podvečer 30.10.2010 proběhl v kolínském kulturním domě koncert mladé česko-polské zpěvačky Ewy Farné. Tato sedmnáctiletá zpěvačka už má s koncertováním velké zkušenosti. Má za sebou totiž stovky koncertů a vystoupení, včetně dvou samostatných turné.

Už necelou hodinu před začátkem koncertu bylo jasné, že dnes bude zdejší kulturák pořádně našlapaný. Přes internet se sice neprodala ani polovina lístků, ale vše se spolehlivě dohnalo právě před začátkem koncertu, kdy byly vstupenky místo 200,- za 230,- Kč.

Přesto, že mezi diváky byli k vidění všechny generace, nejvíce zde samozřejmě převažovalo fanoušků, kteří ještě neoslavili 15tý rok života. Starší z řad diváků zde byli hlavně jako doprovod.

Jako na většině koncertů Ewy Farné, tak i zde byli k dostání její cédéčka, plakáty, sešity a spousta dalšího, co můžeme najít i v jejím internetovém obchodě. Před koncertem i po něm se na tento krámek stály fronty.

Samotný začátek koncertu byl naplánován na 19:00. Nezačal sice přesně, ale žádné velké zpoždění se také nekonalo. Začal zhruba od 10 minut později.

Sál nebyl sice vyprodaný do posledního místa, ale i tak nebylo o spoustu bláznících fanoušků, hlavně tedy fanynek, nedostatek. Hlavně po skončení koncertu nastalo doslova a dopísmene davové šílenství.

Během koncertu pak zaznělo přibližně 16 písniček. Tou šestnáctou byl přídavek v podobě písničky z alba Virtuální - Déšť, ke kterému napsala Ewa, jak text, tak i hudbu.
Mimo téhle písně zazněly samozřejmě Ewiny největší hity, jako jsou: Měls mě vůbec rád, Toužím, Boží mlejny melou, Ticho a spousta dalších. Nechyběly pak ani méně známé písničky ze všech třech jejích desek. Po skončení koncertu se pak uskutečnila autogramiáda, na kterou davy fanoušků vydržely čekat dlouhé minuty.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Déluxe~Renčiik <3 Déluxe~Renčiik <3 | Web | 31. října 2010 v 16:11 | Reagovat

super :)

2 Gladuska Gladuska | Web | 31. října 2010 v 16:13 | Reagovat

Jednou jsem byla na jejím koncertě..:) Ale je to už dávno..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama